Biustonosze Push Up

Staniki idealne na lato

Dla kobiet, które preferują elegancję, niezastąpione są klasyczne beżowe lub czarne biustonosze. Z kolei młodym kobietom szczególnie przypadnie do gustu jeden z wielu kolorowych modeli. Takie biustonosze push-up występują w różnych wersjach, na przykład z silikonowymi ramiączkami, lekko przezroczyste lub sportowe. Sprawdź, czego potrzebujesz i wybierz biustonosz push-up z naszej bogatej kolekcji.

Efekt push-up na wyciągnięcie ręki! Dla kobiet mamy biustonosze push-up, które doskonale zbierają i podnoszą piersi, sprawiając, że wyglądają one pięknie i wizualnie powiększają się nawet o dwa rozmiary. Nasze biustonosze push-up występują w różnych fasonach, modelach i ciekawych wzorach biżuterii, dzięki czemu możesz mieć w swojej szafie estetyczny i praktyczny element bielizny. Dzięki biustonoszom push-up możesz mieć pewność, że będziesz wyglądać dobrze, niezależnie od stylu. Damska bielizna push-up jest idealna dla średnich i małych piersi. Ten typ biustonosza ma za zadanie pięknie ujędrnić i powiększyć piersi. Wybierając biustonosz push-up, musisz dobrze dobrać wymiary. Postępuj w taki sam sposób jak w przypadku innych modeli. Można to zrobić samemu w domu używając najzwyklejszej miary krawieckiej. Wystarczy zmierzyć obwód tuż pod biustem i odjąć od niego 3-5 cm. Dlaczego? Dzieje się tak, ponieważ rozmiar na metce biustonosza odzwierciedla wymiary po zapięciu, a biustonosz Push-up Bardot musi być nieco rozciągnięty po zapięciu. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiednich dla siebie kubków. Aby to zrobić, zmierz najszerszą część swojego biustu. Możesz zabrać swoje wymiary do sklepu z bielizną. Dlatego to właśnie biustonosze push up cieszą się tak wielką popularnością wśród kobiet.

Idealne staniki push up istnieją!

Biustonosze damskie typu push-up, z wkładką lub bez, należy zawsze mierzyć przed zakupem. Wynika to z faktu, że rozmiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od producenta. Kształt ciała zmienia się z biegiem lat, więc nie należy się przywiązywać do rozmiarów biustonoszy.

Podczas mierzenia biustonosza wzmacniającego należy upewnić się, że jego dolna część przylega do ciała. Nie może jednak wcinać się boleśnie w ciało. Paski nie mogą wbijać się w ciało ani wysuwać się z miejsca. Ważne jest również, aby nie zsuwały się w dół. Miseczki biustonosza push-up muszą całkowicie pokrywać biust i przylegać do żeber.